Satın Al

Kısa Açıklama

140,00 ₺

PAKET İÇERİĞİ

Hikayemiz

01

Organik Bahçe, Fethiye ovası ve bereketli yaylalarından yetiştirdiğimiz ürünleri müşterilerimize sabah toplanıp bir gün sonra evinize taze olarak sunmak için varız, ürünlerimizin yarısına yakını organik sertifikalı geri kalanı ya atalarımızdan kalma tohum ya da iyi tarım uygulamalarıdır. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz ürünlerimizin damak tadınıza uygun olmasıdır.

02

Biz sakız kabağımız baby kabak salatalığımız Çengelköy domatesimiz eski oturak veya pembe oturak cinsidir. Tadı kadar kokusu da mükemmeldir. Çileklerimiz Osmanlı çileğidir ve organik sertifikalıdır. Abonelik sistemi yapmamızın birçok sebebi var; bunların en önemli yanı birincisi biz üretim yapan kontrolümüzdeki üreticilerle üretim kapasitelerini ayarlayıp dışarıdan mal tedarik etmiyoruz, ikincisi kaliteyi bozmamak, üçüncü olarak az eleman düşük maliyet elde edip bunları size sunmak.

03

Örneğin bizim haftalık paketlerimizde serbest dolaşan tavuk yumurtası 10 adet, süzme yoğurt 0,800gr, 2,5 ~3 kg domates,1kg badem salatalık, standart artı 4 çeşit sebze, artı yeşillik, artı 2 çeşit meyve var. Eğer o siz pırasa sevmiyorsanız size yollamıyoruz onun yerine başka bir sebze veya meyve yolluyoruz. Şimdi bu paketin 20 TL kargo +10 TL paketleme masrafı vardır. Eğer sipariş üzerine yapılacak bir sistemde hem personel maliyeti hem de üretilen mallardan kalanları fiyatlara yansıtmak zorundayız.